O Picado (via Pstrykamy)

dlaczego-picado
*Większość zdjęć trzymamy w pamięci telefonu. A w każdej chwili możemy go stracić – kradzież, kontakt z wodą, awaria…
*Koszt wywołania kilku zdjęć w serwisie internetowym jest zabójczy – opłata za “otwarcie sesji”, koszty przesyłki i pakowania. Opłaca się dopiero wydruk kilkuset zdjęć.
*Z aplikacji Picado w kilkadziesiąt sekund zamówimy nie tylko zdjęcia, ale także koszulki z własnymi grafikami. Aktualnie skupiamy się na najniższej cenie i prostocie obsługi.

Pstryk! Zamówione rzeczy wyślemy na wskazany adres niezwłocznie po wydrukowaniu w laboratorium fotograficznym. Przy kolejnym uruchomieniu zamówienie z telefonu zajmuje nie więcej niż pół minuty.

dlakogopicado
*Przede wszystkim dla rodziców małych dzieci. Z jednej strony zdjęcia zostają na zawsze, z drugiej mogą być przecież świetną zabawą – wycinanie, aranżacje, własne książeczki.
*Dla osób, które wyjechały z domu rodzinnego – np. do miast: Warszawa, Kraków, Londyn, Chicago. Przesłanie kilku zdjęć babci czy mamie to koszt małej kawy.
*Osób często pstrykających zdjęcia telefonem, podróżujących, ale nie zafiksowanych na punkcie jakości sprzętu fotograficznego – zamówienie kilku zdjęć jest równie szybkie, jak publikacja na Facebooku.

jaktodziala
Wystarczy pobrać aplikację Picado z Google Play lub App Store. Wyświetlimy Ci do wyboru zdjęcia z galerii telefonu, Twojego konta na Facebooku lub Instagramie.

W kilku krokach skonfigurujemy usługę, założymy konto, dodamy adres wysyłki, doładujemy środki poprzez bezpieczne płatności mobilne Przelewy24. Zamówione zdjęcia w wybranym formacie wyślemy na wskazany adres niezwłocznie po wydrukowaniu w laboratorium fotograficznym. Przy kolejnym uruchomieniu zamówienie zdjęć z telefonu zajmie nie więcej niż pół minuty.

 

pobierz

PL_google-play-white  PL_pstrykamy-app-store

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>