Akcja na Halloween – Pstrykamy Dynię

halloween z pstrykamy (1)

Wielkimi krokami zbliża się Halloween. Obchodzony 31 października, w przeddzień Wszystkich Świętych zwyczaj, który wprowadza wesołą atmosferę pomimo swej złowieszczej aury. Jest to idealny dzień na przebieraną imprezę, zrobienie mnóstwa ”potwornych selfie” i świetną zabawę ze znajomymi. Zwykle też na liście przygotowań do Halloween znajduje się punkt: wycinanie dyni. Spore grono osób, niekoniecznie nawet biorących udział w halloweenowym szaleństwie, wystawia małe pomarańczowe dzieła sztuki przed domy. Często nadanie odpowiednio upiornego wyglądu pomarańczowemu warzywu zajmuje trochę czasu i wysiłku, ale powstały efekt jest tego wart. Zwykle też dokumentujemy nasze dzieło na zdjęciach… Dlatego właśnie postanowiliśmy dać Wam szansę na zaprezentowanie swoich efektownych halloweenowych dyń. Przygotowaliśmy również symboliczne nagrody! (więcej info poniżej w dziale ‘nagrody za udział’)

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w naszej akcji ‘Pstrykamy Dynie’! W ostatnich postach zgłębiliście podstawy i chwyty przy fotografowaniu #foodporn, teraz pora je wykorzystać! Zdjęcia pomarańczowego warzywka udostępniajcie na naszym fanpage’u lub na instagramie z hashtagiem akcji (#pstrykamydynie) oznaczając nasz profil (@pstrykamy). Do dzieła! Pstrykamy Dynie! :)

Regulamin Akcji ‘Pstrykamy Dynie’

 1. Aby wziąć udział w Halloweenowej akcji fotograficznej “Pstrykamy dynie” należy wstawić zdjęcie wykonanej przez siebie dynii na:
 •    swój profil na INSTAGRAMie z hasztagiem #pstrykamydynie i oznaczyć na zdjęciu nasz instagramowy profil @Pstrykamy.

               lub

 • udostępnić zdjęcie na FACEBOOKu na fanpage’u Pstrykamy. Zdjęcie musi być udostępnione publicznie, w innym wypadku nie bierze udziału w akcji.
 1. Każdy uczestnik akcji może nadesłać maksymalnie 1 zdjęcie związane z tematyką konkursową.
 2. Technika wykonania prac jest dowolna.
 3. Zdjęcia obraźliwe, bądź naruszające prawo, będą dyskwalifikowane z udziału w akcji halloweenowej, bez informowania o tym osób, które udostępniły takie fotografie.
 4. Wszyscy wyróżnieni, zostaną powiadomieni o wygranej na fanpage’u Pstrykamy lub profilu na Instagramie. Po ogłoszeniu wyników zostaną poproszeni o przesłanie swojego adresu e-mail w celu wysłania kuponu.
 5. Akcja ma zasięg krajowy i odbywa się wyłącznie na terenie całej Polski.
 6. Wszystkie kupony promocyjne do aplikacji Pstrykamy są ufundowane przez administratora witryny www.pstrykamy.pl, bez udziału firm trzecich.
 7. Akcja halloweenowa nie jest w żaden sposób sponsorowana przez serwis Facebook oraz Instagram.
 8. Kupony promocyjne nie podlegają wymianie na inne nagrody ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania akcji, a także zmniejszenia liczby kategorii w przypadku małej liczby zgłoszeń.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo nagrodzenia kuponami promocyjnymi limitowanej liczby osób.

dynie

Terminarz Akcji

29.10.2015 – początek akcji
1.11.2015 – koniec przyjmowania prac,
5.11.2015– przesłanie prośby o podanie adresu e-mail, w celu aktywacji kuponów promocyjnych

Prawa autorskie do zdjęć

 1. Wyłącznym organizatorem akcji fotograficznej „Pstrykamy dynie”  jest administrator witryny pstrykamy.pl.
 2. Zgłaszając swój udział w konkursie, użytkownik wyraża zgodę na ponowne jego wykorzystanie w przypadku wygranej.
 3. Administrator serwisu ma prawo obrandować opublikowane zdjęcie.
 4. Jedyną dopuszczalną formą prezentacji wygranych prac jest ich zamieszczenia w galerii  na łamach witryny pstrykamy.pl i na Instagramowym koncie Pstrykamy.
 5. Autor zdjęcia zgłaszając je do konkursu musi posiadać pełnię praw autorskich do niego.

Nagrody za udział w akcji

 1. W halloweenowej akcji  fotograficznej „Pstrykamy dynie” każdemu Uczestnikowi, który wstawi zdjęcie i oznaczy je zgodnie z regulaminem, przyznane zostaną kupony promocyjne w postaci kodu zwiększającego wartość doładowania dokonanego w aplikacji Pstrykamy na smartfony z systemem Android lub iOS o 4zł.
 2. Nagrody w postaci kodów przesłane zostaną laureatom na podany przez nich adres e-mail w ciągu tygodnia od daty podania przez nich adresu e-mail.

Udział w akcji halloweenowej jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu, oraz zobowiązaniem się do jego przestrzegania.

Udział w akcji “Pstrykamy dynie” jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.

autumn-2905_1920

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>