Jestem Agata, mieszkam za Wielką Wodą

Agata w Picadoapp.com

Cześć!

Mam na imię Agata i kilka dni temu dołączyłam do zespołu Pstrykamy. Powierzono mi opiekę nad blogiem i profilami na portalach społecznościowych, a zatem od teraz zza wielu tekstów, czy krótkich notek, to właśnie ja będę wyglądać i się do Was uśmiechać. Tak jak uśmiecham się teraz.

IMG_9987

Jestem w ciągłej podróży, żyję na walizkach, cały czas mam przy sobie telefon i komputer wielkości zeszytu z przygodami Tytusa, Romka i A’Tomka (czyli niewielki). Od kilku miesięcy mieszkam w San Francisco, mieście górek i pagórków (które wyciskają ze mnie siódme poty), małych psów, kulturalnych kierowców, artystów ulicznych i technologii, oczywiście. Roi się tutaj także od malowniczych i pełnych uroku miejsc, które uwielbiam fotografować, niekiedy nawet po kilkanaście razy… Najciekawsze historie zamieszczam na swoim blogu Agata w Wielkim Mieście.

Każdego dnia robię masę zdjęć, również telefonem, a zatem cieszę się, że będę miała okazję podzielić się z Wami tym, co mnie zainspiruje i rozpędzi. Mam nadzieję, że rozpędzimy się razem :-) Rodzina i znajomi również ucieszą się z regularnych dostaw prawdziwych wywołanych zdjęć. Ja poklikam w aplikacji Pstrykamy tutaj w Kalifornii, wydam kilka złotych, a za kilka dni listonosz dostarczy zdjęcia pod wskazany adres w Polsce. Zauroczyło mnie to :)

Dołączcie do nas. Czekamy na Wasze sugestie, pytania oraz propozycje wsparcia naszej foto-inicjatywy. Piszcie w komentarzach lub bezpośrednio na maila pstryk@pstrykamy.pl

Najserdeczniej Was pozdrawiam!

Agata

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>