Konkurs FOTO – Uśmiech Twojego dziecka – Wypstrykaj prezent dla babci i dziadka

25

Serwis Picadoapp.com ogłasza konkurs fotograficzny „Uśmiech Twojego Dziecka – Wypstrykaj prezent dla babci i dziadka”. Konkurs przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi. To ich uśmiechnięte buzie oczekujemy na zdjęciach w poszczególnych kategoriach:

  1. odpakowywanie prezentów
  2. ubieranie choinki
  3. wspólne przygotowywanie potraw
  4. powitanie nowego roku

Przyznane zostaną 3 nagrody w każdej z kategorii oraz dyplomy potwierdzające udział i miejsce na podium. Na zdjęcia do konkursu czekamy do końca stycznia 2014.

Nagrody w konkursie fotograficznym Pstrykamy

miejsce 1. – Ciśnieniomierz naramienny Panasonic EW-3106

Panasonic EW3106

miejsce 2. – Ciśnieniomierz nadgarstkowy Panasonic EW-3006

Panasonic EW3006

miejsce 3. – bezpłatne wywołanie i przesyłka 25 zdjęć

25

Aby wziąć udział w konkursie „Uśmiech Twojego Dziecka – Wypstrykaj prezent dla babci i dziadka” należy wysłać zdjęcia na adres e-mail: konkurs@pstrykamy.pl i napisać ile kosztuje wywołanie 15 zdjęć w aplikacji mobilnej Pstrykamy (do pobrania za darmo tutaj). Nie liczy się sprzęt, tylko Twój pomysł na wykonanie zdjęcia, którym wprawisz w zachwyt głosujące osoby. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać max. 1 zdjęcie dla każdej kategorii konkursowej. W treści e-maila należy podać: tytuł zdjęcia, imię+nazwisko+miejscowość, komentarz do zdjęcia.

Oceny zdjęć dokonują użytkownicy portalu społecznościowego Facebook na fanpage Pstrykamy – Wywołuj emocje w galerii zdjęć „Wypstrykaj prezent dla babci i dziadka”, za pomocą opcji „Lubię to”.Na zdjęcia będzie można głosować od razu po ich dodaniu do albumu. Pierwszą nagrodę wygrywa osoba z największą ilością polubień. Nagrodę za drugie miejsce otrzymuje osoba, której zdjęcie zostanie wyłonione przez jury konkursowe.

Konkurs trwa w terminie 16-31.01.2014. Rozstrzygnięcie już na początku lutego.

Przesłanie zgłoszenia i uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie jego regulaminu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>