Mamy dla Was coś specjalnego!

bez_buttona

Ferie, święta, w międzyczasie urodziny, imprezy, spotkania towarzyskie i w ten sposób uzbierało się nam dużo zdjęć do wywołania. Wraz z nadejściem wiosny postanowiliśmy nie odkładać niczego na później i wziąć sprawy w swoje ręce. Dlatego mamy dla Was niespodziankę.

Bez tytułxdxsdxcdcu

Już niedługo startujemy ze specjalną promocją, którą dla Was przygotowaliśmy – 15 zdjęć za free!

Zasady są bardzo proste, raz w miesiącu zamów 15 zdjęć w formacie 9×13, podaj adres wysyłki, a my wywołamy je dla Ciebie za darmo, piękne ramki są także bezpłatne. Wystarczy tylko, że posiadasz konto Facebook i udostępnisz informację o skorzystaniu z promocji. Zrobisz to łatwo w ostatnim kroku zamówienia.

3_15 darmowych fotek_insta

Każdego miesiąca możesz korzystać z niej na nowo, wystarczy podać inny adres wysyłki. Jest to więc wspaniała okazja, by zrobić prezent swoim bliskim i wysłać im swoje zdjęcia :)

Bez tytunwnkwnndłu

Wyobraź sobie ich zaskoczenie i radość, gdy w paczce znajdą zdjęcia Twojej pociechy lub pamiątkę z Waszych wspólnych wypraw. Uśmiech na twarzy jest gwarantowany!

Psst nie masz jeszcze aplikacji Pstrykamy albo korzystasz ze starszej wersji? Koniecznie pobierz aktualne Pstrykamy, bądź czujny i skorzystaj z promocji 15 zdjęć za FREE! kiedy tylko się pojawi. Wersje dla swojego systemu znajdziesz poniżej :)


PL_google-play-white
PL_pstrykamy-app-store

 

*Promocja nie obejmuje kosztów przesyłki.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>