Pstrykamy dołącza do akcji “Niewidzialna ręka”!

IMAG0911ADS

Zainspirowani dobrocią Doroty Wróblewskiej, wraz z zespółem Picadoapp.com ustaliliśmy, że dzisiaj jest dzień na to, aby być dobrym! Postanowiliśmy wziąć udział w akcji Niewidzialna ręka dla Pani Stefci. Pani Stefcia jest w domu opieki i pozostała sama na świecie. Uwielbia drobiazgi, prezenciki. Jest bardzo pracowitą, wspaniałą kobietą, a takim ludziom należy się uśmiech na twarzy!

pani Stefcia
Zdjęcie wykonane przez Dorotę Wróblewską

Egoistyczne wakacje?

Lato w pełni, mamy wakacje i mnóstwo czasu, by zaspokajać swoje potrzeby. W pewnym momencie jednak poziom uszczęśliwienia jest już tak wysoki, że nie da się go podnieść bardziej. Czy aby na pewno? Dlatego właśnie postanowiliśmy wykorzystać naszą przewagę i wywołać uśmiech na twarzy pani Stefci :)

Już przy najbliższej wysyłce Waszych zdjęć (którą możecie obserwować dokładniej na naszym instagramie) pani Stefcia otrzyma od nas specjalne zamówienie z dedykacją.

To jest przecież nasz cel: uszczęśliwiać ludzi :)

Nasza ostatnia wysyłka!
IMAG0919
Przesyłka dla pani Stefanii!

Zróbmy coś miłego

Każdy z Was może to robić codziennie. Jest to prostsze niż się wydaje! Wy również możecie wziąć udział w akcji, wywołując swoje szczęśliwe wspomnienia, bądź wymyślić jakiś inny kreatywny sposób na znalezienie szczęścia. Poniżej podaję adres pani Stefci. Może przypomniała Wam ona o kimś podobnym do niej, komu możecie sprawić przyjemność?

Pani Stefania Zawarska

Dom – Opiekuńczo Leczniczy Opatrzności Bożej

05-860 PŁOCHOCIN, PILASZKÓW

Ul. Nowowiejska 137

Nasze wspomnienia

Cały zespół zaangażował się w wysyłkę, wszyscy ładnie pozowaliśmy do zdjęć z nadzieją, że będziemy powodem do uśmiechu. W końcu musiałyśmy chłopców oderwać od pracy. Mamy nadzieję, że to się opłaci :) Nasz dzień od razu stał się dużo przyjemniejszy.

paczki
Nas też spotkała dzisiaj niespodzianka – góry pączków!

 

paczki2
Proces odrywania chłopaków od pracy :)

 

paczki3
Wszystkiego dobrego dla Pani Stefci!

A jak Wy umilacie dzień innym?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>