Ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego “Wypstrykaj prezent dla babci i dziadka”

Konkurs fotograficzny - nagroda

Serwis internetowy Picadoapp.com ma przyjemność ogłosić rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Uśmiech Twojego Dziecka – Wypstrykaj prezent dla babci i dziadka”. Przesłaliście ciekawe zdjęcia, przed jury konkursu pojawiło się bardzo trudne zadanie wyłonienia zwycięskich prac. Z powodu małej ilości nadesłanych zdjęć organizator, zgodnie z regulaminem, postanowił nie dzielić zdjęć na kryteria. Wybrano trzy zwycięskie fotografie oraz przyznano dodatkowe wyróżnienia indywidualne. Każdy nagrodzony uczestnik otrzyma również dyplom potwierdzający uczestnictwo w konkursie.

Nadesłane fotografie i oceny zdjęć użytkowników portalu społecznościowego Facebook na fanpage Pstrykamy – Wywołuj emocje  można zobaczyć w galerii zdjęć „Wypstrykaj prezent dla babci i dziadka”.

Za wszystkie prace dziękujemy!

Konkurs fotograficzny Picadoapp.com rozstrzygnięty

A teraz czas na wyniki. Decyzja fanów i jury:

1. miejsce  :lol:

Ciśnieniomierz naramienny Panasonic EW-3106

 Grzegorz z Podolsza – 624 lajki

Foto - Ubieramy choinkę

2. miejsce  :-D

Ciśnieniomierz nadgarstkowy Panasonic EW-3006

 Katarzyna z Bodzechowa – 521 lajków

Zdjęcie - Taki ciekawy byłem co jest w tych paczuszkach

 

3. miejsce  :-)

bezpłatne wywołanie i przesyłka 25 zdjęć

Aneta z Ostrowca Świętokrzyskiego – 377 lajków

Foto - Odpakowywanie prezentów 

Wyróżnienia jury  8-)

bezpłatne wywołanie i przesyłka 10 zdjęć

Ania ze Świdnicy

Agnieszka z Szebnii

Ewa z Marceliną

Foto - Mama Ania i chłopaki rozdzierający opakowania prezentówZdjęcie - KsiężniczkaZdjęcie - Marcelina jako pomocnica Św.Mikołaja

Gratulacje! Wszystkich laureatów prosimy o kontakt – przesłanie swoich danych adresowych na konkurs[małpa]pstrykamy.pl

Ale to nie wszystko…

Cały czas pstrykacie zdjęcia. Wywołane są najlepszym i chyba najtańszym prezentem jaki możecie zrobić sobie i swoim najbliższym. Zachęcamy Was do drukowania zdjęć, wywoływania u fotografa, a przede wszystkim do przesyłania ich do nas przez aplikację mobilną Pstrykamy – wywołuj emocje (kliknij w link, aby pobrać aplikację).

Dla pierwszych pięciu osób, które zainstalują aplikację na swoim smartfonie, zarejestrują się i prześlą do nas z aplikacji maila o treści DOŁADOWANIE (opcja dostępna w menu), przewidzieliśmy dodatkowe nagrody o wartości ponad 50zł. Na zgłoszenia czaekamy najpóźniej do soboty 8 lutego. Aby być na bieżąco z kolejnymi akcjami, zapisz się do subskrybcji na blogu (wpisz adres email na górze po prawej) oraz polub nas na Facebooku [tutaj].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>