Podsumuj z nami 2015

blog pstrykamy.pl

Rok 2015 był dla nas wspaniałym, pracowitym i bardzo aktywnym. Chcemy w tym małym podsumowaniu podzielić się z Wami naszymi osiągnięciami, sukcesami i zdjęciami – dużą ilością zdjęć, które zebraliśmy przez ten czas. Poznajcie nas, zobaczcie nasze biuro, zobaczcie jacy jesteśmy. Chcemy abyście wiedzieli, że po drugiej stronie jest cały zespół ludzi!

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować Wam! Naszym czytelnikom, użytkownikom i klientom, za zainteresowanie, współpracę, często za wyrozumiałość, olbrzymie wsparcie i motywację do działania. Kontakt z Wami oraz to, że zaufaliście nam w kwestii swoich wspomnień w postaci zdjęć… jest dla nas bezcenny.

Rok 2015  w naszym wydaniu

Wysłaliśmy około 3072 PACZEK , dzięki którym zachowane zostały tysiące ważnych chwil! Na instagramie dokumentowaliśmy cotygodniowe wysyłki… Stało się to naszą małą tradycją :)

blog pstrykamy.pl

Wydrukowaliśmy ponad 96 tys. Waszych cudownych zdjęć! Bardzo dziękujemy, za oznaczanie nas na instagramie, udostępnienia i setki nadesłanych fotek, które są dla nas ogromną nagrodą i podziękowaniem. Jesteście najlepsi! Poniżej znajdziecie niektóre z zamieszczanych przez Was zdjęć.

blog pstrykamy.pl

Urządziliśmy nasze nowe biuro

biuro (1)

Nasz profil na Instagramie  zaczęło obserwować ponad 2 tys. osób! Bardzo nas to cieszy, ponieważ każde zdjęcie robimy sami i bardzo się staramy, aby nasz profil był ciekawy. Wkładamy w to nasze serca! A czy Wy już nas obserwujecie? Jeśli nie, zróbcie to już teraz TUTAJ

achiev

Nasz fanpage na Facebook‘u polubiło ponad 1000 osób! Naszym marzeniem jest, aby ta liczba ciągle rosła… Dołącz do nas TUTAJ i bądź na bieżąco ze wszystkim, co się u nas dzieje. Zapewniamy, że będą fajne akcje i promocje! ;)

received_10207891372351510

Wzięliśmy udział w akcji “Niewidzialna ręka” gdzie z całym zespołem przesłaliśmy zdjęcia dla Pani Stefci, która mieszka w domu opieki. Chcieliśmy tym sposobem zmotywować innych i pokazać, że pocztówka czy zdjęcie może wywołać uśmiech na twarzy samotnej starszej osoby.  Więcej o całej akcji tutaj.

paczki3

Udało nam się samodzielnie nagrać i zmontować fimiki promocyjne dla aplikacji Pstrykamy. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że są amatorskie. Mimo to jesteśmy zadowoleni z efektu. Mamy nadzieję, że Wam też się podobają!

Przeżyliśmy wiele wspaniałych momentów. Pstrykamy towarzyszyło nam każdego dnia..

tile2

Nasz zespół ciągle ulepsza dla Was aplikację. Aktualnie dostępna jest już najnowsza wersja aplikacji dla systemu Android – NOWE FORMATY zdjęć, opcja pakowania na prezent – wkrótce również inne funkcjonalności. Nie masz jeszcze najnowszej wersji? Koniecznie zaktualizuj Swoją aplikację TUTAJ. Stara wersja nie jest już wspierana. Nowe Pstrykamy na iOS pojawi się na początku nowego roku.

main_graphic

I tak dotarliśmy do końca, pełnego wyzwań, Roku 2015! W imieniu całego zespołu chcielibyśmy życzyć Wam zdrowych, spokojnych świąt! Mamy nadzieję, że kochacie zdjęcia tak samo jak my i zostaniecie z nami :) Naszym życzeniem jest spełniać Wasze oczekiwania i ciągle się rozwijać! Czekamy z niecierpliwością na         2016 rok pełen nowych wyzwań!

xmas___yczenia2_1024

04760

To my! :) Mamy nadzieję, że podobał Wam się taki osobisty wpis. Koniecznie dajcie znać, co myślicie, w komentarzach. Czy chcecie częściej zaglądać ‘za kulisy’ Pstrykamy?

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>