Regulamin konkursu “Pstrykamy w Walentynki”

konkurs, walentynki, pstrykamy

Wybierz zdjęcia z telefonu, my je wywołamy i bezpłatnie prześlemy na wybrany adres.

Zobacz jak łatwo, szybko i tanio możesz zamówić ZDJĘCIA prosto z TELEFONU!

Fotki pstrykamy głównie smartfonem, dlatego dajemy Ci możliwość zamówienia zdjęć już za 40gr. Bez kosztów przesyłki. Wywołujemy już od 5 sztuk :)

Pobierz aplikację: Android -> PSTRYK  lub iOS -> PSTRYK.

Zasady konkursu fotograficznego

1. Aby wziąć udział w konkursie fotograficznym “Pstrykamy w Walentynki” należy wstawić na swój profil w mediach społecznościowych (Facebook lub Instagram) zdjęcie walentynkowe z hashtagiem #pstrykamy. Zdjęcie musi być udostępnione publicznie, w innym wypadku nie bierze udziału w konkursie.

2. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać maksymalnie 1 zdjęcie związane z tematyką konkursową.

3. Technika wykonania prac jest dowolna.

4. Zdjęcia obraźliwe, bądź naruszające prawo, będą dyskwalifikowane z udziału w konkursie, bez informowania o tym osób, które udostępniły takie fotografie.

5. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o wygranej na blog.pstrykamy.pl oraz na fanpage’u Pstrykamy lub profilu na Instagramie. Po ogłoszeniu wyników zostaną poproszeni o przesłanie swojego adresu e-mail w celu wysłania nagrody.

6. Konkurs ma zasięg krajowy i odbywa się wyłącznie na terenie całej Polski.

7. Wszystkie nagrody w konkursie są ufundowane przez administratora witryny www.pstrykamy.pl, bez udziału firm trzecich.

8. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany przez serwis Facebook.

9. Nagrody rzeczowe nie podlegają wymianie na inne, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu, a także zmniejszenia liczby kategorii w przypadku małej liczby zgłoszeń.

Terminarz konkursu “Pstrykamy w Walentynki”

27.01.2015 – początek konkursu

17.02.2015 – termin przyjmowania prac konkursowych

20.02.2015 – rozstrzygnięcie konkursu

Prawa autorskie do zdjęć

1. Wyłącznym organizatorem konkursu fotograficznego „Pstrykamy w Walentynki”  jest administrator witryny pstrykamy.pl.

2. Zgłaszając swój udział w konkursie, użytkownik wyraża zgodę na ponowne jego wykorzystanie w przypadku wygranej.

3. Administrator serwisu ma prawo obrandować opublikowane zdjęcie.

4. Jedyną dopuszczalną formą prezentacji wygranych prac jest ich zamieszczenia w galerii  na łamach witryny pstrykamy.pl i na Instagramowym koncie Pstrykamy.

5. Autor zdjęcia zgłaszając je do konkursu musi posiadać pełnię praw autorskich do niego.

Głosowanie w konkursie foto

1. Nad przebiegiem konkursu, oraz wyłonieniem zwycięzców czuwać będzie trzyosobowe Jury w składzie zespołu twórców Picadoapp.com.

2. Dodatkowo oceny zdjęć dokonują użytkownicy portalu społecznościowego www.facebook.com, na fanpage “Pstrykamy – Wywołuj emocje”  w galerii zdjęć „Pstrykamy w Walentynki”, za pomocą opcji „Lubię to”.

3. Na zdjęcia będzie można głosować od razu po ich dodaniu do albumu.

4. Zdjęcia będą dodawane do albumu codziennie.

Nagrody konkursowe

1. W konkursie fotograficznym „Pstrykamy w Walentynki” przyznane zostaną 3 nagrody w postaci kodu na darmowe zamówienie 50 zdjęć w aplikacji Pstrykamy i dodatkowa niespodzianka.

2. Nagrody w postaci kodów przesłane zostaną laureatom na podany przez nich adres e-mail w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników.

Zgłoszenie i udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu, oraz zobowiązaniem do jego przestrzegania.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>