U nas dużo zmian! Szykujemy się na Wielkanoc :)

blog pstrykamy.pl

Pomyśleliśmy sobie, że chyba każdy z nas obiecał bliskim odbitki z jakiejś imprezy rodzinnej czy świąt… Wielkanoc to kolejne rodzinne święta. Spotkanie z najbliższymi przy świątecznym śniadaniu, wesoły czas zwiastujący nadejście długo oczekiwanej wiosny.

Wielkanoc to również najbardziej kolorowe święta w Polsce. Wzorzyste pisanki – istne dzieła sztuki, dodatkowo świetnie sprawdzają się jako wystrój wnętrz a ich malowanie to świetna zabawa dla całej rodzinki.

My postanowiliśmy w tym roku zamiast całej góry słodyczy – być bardziej fit. Zamiast kinder niespodzianek, czekolad i czekoladopodobnych królików swoim najbliższym wyślemy (jeśli nie zobaczymy się z nimi na święta) lub osobiście wręczymy: wywołane zdjęcia. Pamiętajcie, że zdjęcia możecie nadać na dowolny adres – do swoich znajomych w każdym zakątku Polski!

blog pstrykamy.pl

Zaczyna się wiosna, należy posprzątać w swoich domach – pewnie wszystkie Panie już planują mycie okien, bo pogoda w końcu zaczyna przypominać tę wiosenną. Posprzątać trzeba też w galerii smartfona – stare zdjęcia wywołaj z nami i włóż do albumu! Niech w galerii zrobi się miejsce na wiosenno – świąteczne fotki.

Co z tej okazji dla Was szykujemy?

  • W aplikacji wkrótce pojawią się śliczne Wielkanocne ramki. Są przesłodkie!!!

Ramki te pojawią się tylko na czas Wielkanocy, później co jakiś czas będą pojawiać się i znikać nowe wzory ramek. Koniecznie śledźcie nas na FACEBOOKu oraz INSTAGRAMIE, aby być zawsze poinformowanym o nowościach! :)

JEŚLI CHCESZ – daj nam znać jaki wzór ramki fajnie byłoby zobaczyć w aplikacji – postaramy się zrobić taki specjalnie dla CIEBIE.

blog pstrykamy.pl

  • Możliwa jest już płatność w systemie Paypal (dostępna w Przelewy24)
  • Dodatkowo czeka Was teraz sporo niespodzianek – dlatego bądźcie czujni!

 

 

Zmieniamy się dla Was, chcemy prezentować najwyższy poziom, dlatego to dopiero początek zmian!

sesjanoworodkowa

Mamy nadzieję, że wpadniecie na naszego bloga w przyszłym tygodniu. Szykujemy dla Was nowego posta z inspiracjami i pomysłami na Wielkanocne święta…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>