5 zdjęciowych pomysłów na prezent!

gift

Za kilka dni imieniny babci, za miesiąc 25 rocznica ślubu rodziców, a za tydzień chrzest chrześniaka Twojego szwagra. Prawie codziennie można znaleźć powód ku temu, by wręczyć komuś prezent. Kto nie lubi zobaczyć uśmiechu na twarzy naszych najbliższych? To sama przyjemność. Jednak pomysły się często kończą. A my po prostu chcielibyśmy dać komuś coś wyjątkowego, najlepiej osobistego, a nie kolejny nic nie znaczący gadżet, który zaraz rzuca się w kąt i kompletnie o nim zapomina.

Dbajmy o bliskich

Co może być bardziej osobistego niż zdjęcia? Przypominanie o najmilszych wspomnieniach, łączących Wasze życie jest najlepszym prezentem z możliwych. Związki między ludźmi trzeba pielęgnować i dbać o nie, by nie osłabić ich siły. Co może działać mocniej niż upamiętnienie wspólnych wakacji, na których jedno z Was złamało nogę lub osłabło po kilkugodzinnym spacerze? To właśnie te negatywne wspomnienia umacniają związki i nie należy się ich bać :) To te najdłużej się pamięta!

Wręczajmy zdjęcia ukochanym!

Poniżej przedstawiamy pięć okazji, które są idealne do wręczania fotograficznych prezentów.

Urodziny

 

Są idealną okazją do wzmacniania więzi międzyludzkich. birthdayWarto wtedy pomyśleć o prezencie, który będzie oryginalny, będzie się wyróżniał wśród innych i nie będzie powtórką z zeszłych lat. Zastanówcie się: które to urodziny, jaka jest osoba, której chcemy wręczyć prezent i co lubi ona najbardziej?

Jeśli byliście razem na wakacjach, wybraliście się razem na basen bądź ściankę wspinaczkową i oczywiście robiliście wtedy fotki, nie bójcie się ich wykorzystać! Zaskoczcie, wywołując prywatne zdjęcia z jego instagrama!

Koniecznie wywołajcie tyle zdjęć, ile lat kończy solenizant. Samo to sprawi, że w przyszłym roku nie powtórzycie takiego samego prezentu :)

 weddingŚlub

Sezon ślubny w pełni. Jasne, że para młoda już od miesięcy przed ślubem miała zabukowanego fotografa, który zrobi dużo lepsze zdjęcia niż Wy swoim smartfonem! Ale Wasze ujęcia będą na pewno bardziej naturalne, nie wymuszone i może akurat uda Wam się uchwycić jakąś wyjątkową chwilę? Zamiast kwiatów, które szybko więdną, zdecydujcie się na zdjęcia, które umieszczone w albumie nigdy nie wyblakną. Tak jak wspomnienia tego jedynego dnia w życiu!

 

Rocznica ślubu

marina-szczesny

Całe nasze życie kręci się wokół związków, partnerstwa i przyjaźni. Każda kolejna rocznica ślubu to okazja do świętowania, gdyż każdy rok, nie ma co ukrywać, jest coraz trudniejszy. Zadowolcie więc zakochańców zdjęciami z kolejnego roku razem. Wszystkie uśmiechy i spojrzenia, które potajemnie udało się Wam uchwycić się nadają. Wszystko, co pozytywnie zaskoczy małżonków i czego się kompletnie nie spodziewają! Wy dobrze wiecie, co na nich zebraliście w ciągu tego czasu :) Pokażcie im, że dobrze ich znacie i że chcecie, by byli ze sobą jak najdłużej!

 

holiday-photoZdjęcia z wakacji

Coraz rzadziej zabieracie ze sobą duże i ciężkie aparaty fotograficzne. Przecież telefony robią równie dobre zdjęcia! Dzięki temu aparat jest z wami częściej niż sobie wyobrażacie. Dlatego cykajcie, cykajcie. Niektóre kadry pewnie warto zachować tylko dla siebie (:)), ale całą resztą możecie się podzielić z rodzicami, przyjaciółmi, dziadkami, każdym, kto chętnie zobaczy Wasze uśmiechnięte twarze.

 

Zaskoczcie siebiefamily

Prezenty nie zawsze trzeba robić innym ludziom. Bądźmy czasami trochę egoistyczni i zadowólmy siebie! Wywołajmy zdjęcia naszych dzieci biegających po plaży, ich smutne buzie po nabiciu sobie siniaka. Pokłóciliście się z ukochanym? Zróbcie sobie selfie po sprzeczce, by przypomnieć sobie, że potraficie się uszczęśliwiać!

Wykorzystajcie kreatywne pomysły na urządzenie mieszkania, by było ono ciepłe i przytulne.

Jakie prezenty Wy lubicie dawać najbardziej?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>