11 pomysłów na prezent dla Babci i Dziadka

blog pstrykamy.pl

Wielkimi krokami zbliża się dzień  poświęcony bliskim naszemu sercu osobom – Dzień Babci i Dziadka.
Pokażmy im, w tych szczególnych chwilach, jak bardzo są dla nas ważni, że o nich pamiętamy i doceniamy całe zaangażowanie, wysiłek włożony w nasze wychowanie, a także uśmiech jakim nas obdarowują. Jako wnuki czy rodzice jeszcze małych pociech – zawsze staramy się uczcić ten dzień, aby podziękować za to wszystko, co otrzymaliśmy.

Sprawmy, aby w tym roku to oni,   Babcie i  Dziadkowie poczuli się wyjątkowo!

Zamiast utartych prezentów w postaci kwiatów, kawy i bombonierki, dajmy od siebie coś więcej. Włóżmy odrobinę wysiłku i poświęćmy czas na stworzenie spersonalizowanego prezentu, który ucieszy dużo bardziej.

Hasła przewodnie to wspomnienia i radość ze wspólnych doświadczeń. Pomyślmy kiedy ukochani dziadkowie zdawali się być szczęśliwi i zachowajmy dla nich te chwile, wykorzystajmy zdjęcia lub zróbmy coś własnoręcznie. Poniżej podajemy kilka naszych propozycji na prezent…

1. Nieprzeciętne ramki na zdjęcia ukochanych wnuczków

Nie ma nic lepszego jak własnoręcznie wykonane ozdoby i uśmiechnięte buzie na zdjęciach. Wykonanie ramki nie jest trudne, wystarczą chęci, klej, nożyczki i parę innych drobiazgów, jak np. wstążki czy koraliki. Wcale nie musimy wydawać fortuny na oryginalny prezent. Wystarczy pomysł i odrobina czasu!

blog pstrykamy.pl

2. Kreatywnie na ścianie

blog pstrykamy.pl

3. Pudełka na czekoladki,  biżuterię lub pamiątkowe kartki i laurki

Każda Babcia ma trochę biżuterii, zbiera pamiątki lub rysunki z dzieciństwa swoich wnuków. Takie pudełko będzie doskonałą okazją by uporządkować je i przejrzeć. Również dziadkowie mogą je wykorzystać, chociażby przechowując w nich zapiski.

blog pstrykamy.pl

blog pstrykamy.pl

4.  Album zachowujący Wasze wspólne chwile

Teraz większość zdjęć przechowujemy na komputerze, płycie, w chmurze, bądź na innym nośniku. Wirtualne fotografie jednak często gubią się lub przypadkiem usuwają, a rozwój technologiczny sprawia, że możemy już ich nie odtworzyć.  Przykładowo, kto korzysta teraz z popularnych jakiś czas temu dyskietek? Płyty też powoli odchodzą w zapomnienie. Album zawsze gdzieś w domu zostanie i będzie wspaniałą pamiątką nie tylko dla dziadków, ale również kolejnych pokoleń. Co więcej nie każda babcia czy dziadek lubi korzystać z elektronicznych ramek, komputerów czy smartfonów.

blog pstrykamy.pl

5. Zegar z ramkami na zdjęcia

blog pstrykamy.pl

6. Coś na słodko, ale nie banalnie

Jeżeli koniecznie chcemy kupić czekoladki,  postarajmy się wyszukać coś nieprzeciętnego. Dla Dziadka narzędzia, a dla Babci zestaw kuchenny;) Niech będzie raz inaczej..

blog pstrykamy.pl

7. Brelok do kluczy – inaczej!

Może w takim wydaniu trudniej będzie je gdzieś zawieruszyć?

blog pstrykamy.pl

8. Filiżanka, by poranna kawa smakowała jeszcze lepiej

Zauważyliście, że wszystko lepiej smakuje gdy mamy towarzystwo?  A gdy podoba nam się wizualnie efekt jest jeszcze lepszy? Warto czasem wpaść do dziadków na filiżankę dobrej kawy, a wcześniej ją ufundować! Taki kubek czy filiżanka codziennie będzie przypominał dziadkom, że są dla nas ważni – że są wyjątkowi!

blog pstrykamy.pl

Zdjęcia są własnością sklepu Papirus – tam też można kubeczki zakupić -> Papirus FB fanpage

9. Podarunkowy słoik – gift jar diy

blog pstrykamy.pl

 

10. Zakładka, by książki czytało się przyjemniej

blog pstrykamy.pl

11. Odjazdowy gadżet do kuchni

blog pstrykamy.pl

Fartuszki dostępne na sklep Papirus Fb fanpage

blog pstrykamy.pl

Przepiśniki można nabyć na Sklep Papirus fb fanpage

Lubimy inspirować i sami być inspirowani. Lubimy też zrobić coś sami… takie DIY od serca czasem znaczy więcej niż ekskluzywny towar ze sklepu. Ten post powstał aby przypomnieć Wam o zbliżającym się ważnym dniu, abyście mieli czas pomyśleć o tym wcześniej i wykombinować coś naprawdę fajnego. Może w tym roku zastąpicie kawę i czekoladki czymś bardziej oryginalnym, wyszukanym? Koniecznie dajcie znać czy knujecie coś specjalnego, a jeśli tak, to co? :)

 

Cały czas przypominamy o nowej wersji naszej aplikacji :) Koniecznie zaktualizujcie, żeby móc skorzystać z promocji na Dzień Babci i Dziadka i nie przegapić żadnej następnej. Jeżeli macie już konto w Pstrykamy i przechodzicie na nową wersję aplikacji, koniecznie przywróćcie hasło (klikając ‘Nie pamiętam hasła’ na ekranie logowania), aby zachować dane i stan konta.

Jeżeli podsunęliśmy Wam pomysł na prezent i chcecie obdarować Swoich bliskich wyjątkową pamiątką, mamy dla Was małą promocję – od dzisiaj do 22 stycznia zamawiając u nas zdjęcia, za przesyłkę zapłacicie o połowę mniej :)

blog pstrykamy.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>