5 najlepszych kin na świecie (część II)

najlepsze kina na świecie

Dzisiaj mamy dla Was drugą część cyklu najpiękniejszych kin na świecie :) Chodźcie z nami w podróż po niesamowitych zakątkach :)

Jeśli nie mieliście okazji widzieć części pierwszej naszej podróży – znajdziecie ją tutaj :) Rzecz jasna, zdjęcia nie oddają uroku tych miejsc, ale na pewno działają na wyobraźnię ;)

#5 Newport Ultra Cinema, Newport City, Filipiny

Kino Newport Ultra Cinema przenosi doświadczenie oglądania filmów na wyższy poziom. Od wysokiej jakości ekranu i systemu audio po niesamowicie wygodne fotele. W takim otoczeniu nie można nie doceniać każdej jednej minuty w kinie :) Całość tych zabiegów ma na celu zmianę na rynku kin na bardziej ekskluzywny – dlatego też kino to ma seanse 24 godziny na dobę, dopasowując się do turystów i imprezowiczów, którzy często bywają w centrach handlowych w godzinach nocnych.

najlepsze kina na świecieźródło: guide-manila.com

 

 #4 Olympia Music Hall, Francja

W tym przypadku była to tylko jednorazowa akcja, we współpracy paryskiej Olimpii z Ikeą. To przykład idealnej akcji marketingowej – sala koncertowa została przekształcona w ogromną sypialnię, wypełnioną łóżkami z Ikei. W tę jedną noc można było tam posłuchać koncertu muzyki Abby, obejrzeć film lub… po prostu się przespać ;)

najlepsze kina na świecieźródło: reportermagazine.com

 

#3 Fox Theater, Detroit

To prawdziwy klejnot Detroit. Miejsce to gościło największe nazwiska show biznesu i utrzymuje miano jednego z lepiej prosperujących miejsc tego typu. Można też zobaczyć tę salę przekształconą w kino – kto nie chciałby oglądać filmów w takim otoczeniu? :)

najlepsze kina na świecieźródło: olympiaentertainment.com

 

#2 Orinda Theater, Kalifornia

To jedna z najładniejszych pozycji wśród zestawienia. Zachwyca już na samym wejściu, malunki i światła robią tutaj naprawdę duże wrażenie :)

najlepsze kina na świecieźródło: franckbohbot.com

 

#1 Hot Tube Cinema, Londyn

To bardzo prosty, ale magiczny sposób na spędzenie wieczoru: świetne filmy, niesamowite otoczenie i ogromna ilość basenów z jacuzzi. Można zarezerwować taki basen samemu albo wynająć go razem ze swoimi przyjaciółmi. To miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić przynajmniej raz w życiu!

najlepsze kina na świecieźródło: hottubcinema.com

Jak podobają się Wam te miejsca? Do którego wybralibyście się najchętniej?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>