Być kobietą, być kobietą…

il_fullxfull.461563764_rifm

Każda z nas jest inna. Nie sposób znaleźć dwie takie same osoby… Dlaczego więc ulegamy tym samym trendom? Ostatnio coraz częściej zdarza się, że gdy sieciówki oferują chociażby jeansy z dziurami nosi je cały świat. Jak to się dzieje, że zaczynamy się upodabniać?

Odpowiedź jest prosta – mamy takie same albo bardzo podobne marzenia i oczekiwania. Każda kobieta marzy o idealnie gładkiej cerze, pięknej, nieskazitelnej skórze i równomiernej opaleniźnie. Do tego możemy dodać dłuuuuugie, lekko pofalowane włosy, które możemy zapleść w gruby, pokaźny i bardzo modny tego sezonu warkocz. Najlepiej żebyśmy miały też szczupłą sylwetkę płaski i twardy brzuch – może mały zarys kaloryferka? Nieeeee, niech będzie po prostu płaski – kaloryfer to byłoby już za dużo :D

Oczekiwania są różne, część kobiet walczy o osiągnięcie swoich wizerunkowych celów jednak jedno jest pewne: rzeczywistość nigdy nie będzie taka jak okładki magazynów po ” retuszu” w Photoshopie.

5

Mimo to każda z nas jest piękna! A najpiękniejsza kobieta to przecież kobieta szczęśliwa… Różnorodność to właśnie piękno. Zawsze zastanawiamy się nad tym jak to jest, że o ile w modzie często jesteśmy zgodne to z wyborem partnera jest już inaczej. Gdy podoba nam się inny człowiek, często dla osób postronnych wybór jest niezrozumiały. To jest fascynujące!

collage

My jesteśmy zdania, że warto zawalczyć o siebie i swój wygląd, popracować nad nim, aby dobrze się czuć w swoim ciele i nie krzywić na każdy widok w lustrze. Pewność siebie oraz zadowolenie ze swojego wizerunku czynią cuda! Natomiast pewnych cech naszego wyglądu, często związanych z genetyką, nie da się zmienić (albo trudniej o to). Chcemy Was przekonać, że są naszym znakiem szczególnym. Dzięki nim jesteśmy oryginalni, niepowtarzalni!

3

Drogie Panie – czas się pokazać! Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile radości, pozytywnej energii i pewności siebie daje zorganizowana sesja zdjęciowa. Profesjonalny fotograf będzie umiał docenić Waszą niepowtarzalność i pokazać ją na przepięknych zdjęciach. Uwierzcie nam, że będziecie dumne z efektów, które zostaną wspaniałą pamiątką. Warto zrobić to dla siebie, bardzo polecamy!

2

Jeśli akurat czekasz na dzidzię – żaden problem! To też piękny etap w życiu, który przejdzie (i to może nawet nie raz) większość z nas. Takie zdjęcia są dowodem na to, że będąc w ciąży kobieta promienieje! Czy zauważyłyście o ilu aktorkach było znacznie głośniej kiedy spodziewały się dziecka? Tak..  to właśnie ta magia :)

1

4

Ten post był inspirowany zbliżającym się DNIEM KOBIET. Mamy nadzieję, że spisaliśmy się, a post Wam się spodoba..

Znajdzcie trochę czasu dla siebie tego dnia, zjedzcie ulubione ciasto (tego dnia kalorie się nie liczą!), życzymy Wam wszystkiego co najlepsze! Abyście zawsze były takie piękne i szczęśliwe! 

                                                                                                                                                              Wasz Zespół Pstrykamy.

*Wszystkie zdjęcia pochodzą z serwisu Pinterest.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>