Dekoracja ze zdjęć – 5 pomysłów na wnętrze

W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam 5 prostych sposób na odmianę swojego domu przy pomocy… wydrukowanych zdjęć! W końcu dom to miejsce, w którym żyjemy, które jest naszym otoczeniem, a więc musi być piękny!

Już wcześniej pisaliśmy jak bawić się ramkami zdjęć wydrukowanych ze smartfona. Tym razem jeszcze prostsze, ale nadal efektowne inspiracje. Oto one :)
1. Sznurek, kilka klamerek do bielizny i mamy świetną ozdobę, która zdecydowanie nada charakter każdemu wnętrzu. Prosta w wykonaniu, a jak efektowna! Idealny pomysł na dekorację ściany zdjęciami nad szafką czy komodą :)

dekoracja ze zdjęć

2. W każdym mieszkaniu znajdzie się kawałek przestrzeni, na który kompletnie nie mamy pomysłu. A przecież wystarczy metr linki przywieszonej w pionie i wywołane zdjęcia, aby ożywić takie wnętrze :)

foto dekoracja

3. Wersja klasyczna – czyli tablica, do której możesz przypinać wszystkie pamiątkowe zdjęcia. To świetny pomysł na zaaranżowanie kuchni – teraz przy każdym posiłku będziecie mogli spoglądać na swoje wydrukowane wspomnienia :)

zdjęcia do ramki

4. Połączenie lampek i zdjęć to zawsze dobry pomysł :) Nic nie stworzy tak przytulnej atmosfery w sypialni czy w pokoju dziennym :) Taka prosta kombinacja, a taka efektowna :)

wywołane zdjęcia ze smartfona na ścianie

5. Na koniec najbardziej nietypowy pomysł – wykorzystanie framugi od drzwi! Kilkanaście zdjęć powkładanych za framugę stworzy naprawdę nietuzinkowy wystrój wnętrza :)

wydrukowane zdjęcia w drzwiach

 

A skąd wziąć fotki bez konieczności ich sortowania, co jest zawsze żmudną pracą? Prosto z telefonu zamówisz je z aplikacją Pstrykamy. Przesyłka jest nadal jeszcze bezpłatna, dlatego bez problemu wysyłaj je rodzinie i znajomym. To kilka złotych, a zaskoczenie niesamowite :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>