Na blogu Pstrykamy Jest Rudo!

jestrudo2

Jest ruda, robi zdjęcia i jest mistrzem kreatywności. Inspiruje i uczy nas, blogerów. Jest guru w polskiej blogosferze. O kim mowa? Na blogu Natalii Jest zawsze Rudo.

Nas, Pstrykamy, inspiruje do odkrywania nowych, niecodziennych rozwiązań w dziedzinie fotografii. Jej twórczość sprawia uśmiech na twarzy, jest radosna i kolorowa. Nie boi się zaskakiwać odważną formą edycji zdjęć, nietypowymi kadrami i teatralnymi pozami.

Dziś chcemy pokazać Wam jej zdjęcia, to, co najbardziej nas urzekło, i zachęcić Was do regularnego odwiedzania jej bloga.

Sesja do kwadratu!

Sama autorka mówi, że to jedna z jej najlepszych sesji. Zdjęcia utrzymane w minimalistycznym klimacie, czarno-białe zostały w zasadzie stworzone przez bardzo charakterystyczną, kolorową obróbkę. Połączenie ze sobą tych dwóch stylów sprawia, że nasze oczy chcą patrzeć więcej. Ich efekt jest powalający :)

jestrudo1 jestrudo3 jestrudo4

Portrety, portrety!

jestrudo5Zdaje się, że fotografia portretowa to jej specjalność! W połączeniu z wyjątkowymi umiejętnościami obsługi programów graficznym otrzymujemy przepis na sławę.

Portrety w różnych okolicznościach, z różnym przesłaniem oraz bez przesłania – po prostu dla zabawy. Zdaje się, że Natalia próbowała już prawie wszystkiego. Nawet malowania światłem!

jestrudo6

jestrudo8 jestrudo11

Fotografujmy jedzenie smartfonem!

Od zawsze zachęcamy Was, byście robili mnóstwo zdjęć swoimi telefonami. Z bloga Jest Rudo nauczymy się fotografować nasze posiłki! Nawet my skorzystaliśmy z kilku rad, by nasze zdjęcia na instagramie były jeszcze ladniejsze.

jestrudo7

jestrudo10 jestrudo12

Mniam!
Podzielcie się swoimi odczuciami i powiedzcie, kliknęliście “Lubię to” na jej fanpagu? :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>