25 tarasów, które Cię zachwycą (część II)

photo-1445532529572-b970dbde1bcf

Jako wielcy fani pięknych rzeczy, miejsc no i oczywiście zdjęć! Zebraliśmy dla Was 25 zdjęć najpiękniejszych tarasów, przed Wami kolejna ósemka przepięknych zdjęć tarasów. Pierwszą ósemkę jaką zaprezentowaliśmy znajdziecie TUTAJ.  Mamy nadzieję, że zestawienie to spodoba się Wam, a może i co niektórym przyda? W końcu to na tarasie spędzamy najprzyjemniejsze, ciepłe, letnie wieczory! Rodzinne śniadania i grille, najlepiej smakują na świeżym powietrzu…

czarny-taras

9.  Znowu szaro buro, ale tym razem w towarzystwie zdecydowanej czerni. Czerni jest tu dużo. Świerkowe gałązki jako ozdobny akcent bardzo przypadły nam do gustu.

jasny-taras

10.  Zasłony, białe belki i HUŚTAWKA. Całość w stonowanych barwach z przełamaniem ostrym zółtym. CUDO.

porządny-taras

11. Taras pedanta. Czysto, porządnie, równe odstępy doniczek i roślin. Przemyślene ułożenie poduszek. Efekt zniewalający.

taras-drewno

12. Jest po prostu fajny i klimatyczny. Bardzo praktyczny. Świetne metalowe donice.

taras-z-basenem

13.  Basen a zaraz przy nim kanapa. Płytki użyte do obłożenia basenu są przepiękne. Całości dopełnia duży metalowy stół.

taras-z-hamakiem

14.  Kolejny ulubieniec. Znowu troszkę skandynawsko, nieco szaro i wyblakło. W tym przypadku wygrała belka opleciona lampkami i wiszący fotel. CHCEMY!

okrągły-taras

15. Sam pomysł na kanapę w okręgu jest super. Dodatkowo na środku mieści się palenisko. Wygodę zapewnia armia poduszek. Cudownie wygląda też posadzka porośnieta trawą.

piękny-taras

16. Tutaj nie ważne jak wygląda taras. Liczy się WIDOK!!!  Jeśli nie macie tarasu tylko balkon koniecznie poszukajcie inspiracji u Make Home Easier.

Zbierając dla Was te informacje trafiliśmy na parę świetnych rozwiązań. Lampki z muszelek, świece w starych nabierkach, żyrandol w ogrodzie,  miejsce do chłodzenia wina na tarasie. Zamieścimy je poniżej. Koniecznie dajcie nam znać KTÓRY taras podoba Wam się najbardziej!!! Pamiętajcie, że cały czas trwa u nas promocja 15 zdjęć za free, szczegóły znajdziecie TU.

pomysły-na-taras

2 thoughts on “25 tarasów, które Cię zachwycą (część II)

  1. Wszystkie mi się podobają.. ale chyba najbardziej 13. Zawsze chciałam mieć basen..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>