Niezwykłe fotografie kanadyjskiej artystki

niezwykłe fotografie

Przedstawiamy Wam dzisiaj niesamowite fotografie, które zapierają dech w piersi. Zobaczcie, gdzie były zrobione!

Daniela Majic jest kanadyjską fotografką portretową. Do tworzenia niezwykłych zdjęć wykorzystuje… małe poddasze swojego domu. Wydawać by się mogło, że niemożliwym jest osiągnąć takie efekty nawet w profesjonalnym studio, jednak ta artystka potrafi z małego, ciemnego pomieszczenia stworzyć scenografię do niesamowitych zdjęć. Z poddasza powstało tło bajecznego ogrodu, wykorzystanego w jej ostatniej serii – “Tajemniczy Ogród”.

niezwykłe fotografiewomen-flower-portraits-secret-garden-daniela-majic-6Na swoim blogu opisuje, że traktuje takie przedsięwzięcia jako artystyczne instalacje. Scenografia zaczyna się od udekorowania małej ściany, która służy za główne tło. W zależności od danego projektu fotografka maluje ją na inny kolor i przystraja dużą ilością kwiatów, często świeżych. Dodatkowo używa setek metrów jedwabiu, aby dekoracja wyglądała tak, jak w jej zamyśle. Co więcej, artystka sama tworzy kostiumy dla modelek.

niezwykłe fotografieniezwykłe fotografie

Sami przyznacie, że fotografie Danieli są niesamowite. Naprawdę przenoszą nas w świat w wyobraźni :) Więcej jej zdjęć znajdziecie tutaj.

women-flower-portraits-secret-garden-daniela-majic-4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>