Szybka sesja: Modelka ubrana w światło

sesja-suknia-zarowki

Fotograf Esteban Brocos jest twórcą serii o nazwie Lights Out, w której fotografowana modelka ma na sobie sukienkę wykonaną przy użyciu trzystu żarówek. Zdjęcia zostały zrobione  w słabym świetle lub w nocy, w dzikich miejscach takich jak lasy lub opuszczonych budynkach, łodzi i wraku samolotu. Efekt jest niesamowity…  Zobaczcie sami!

Dodamy, że pomysł na świecącą sukienkę został już wykorzystany na tegorocznej MET Gali. Suknię zaprojektowaną przez Zaca Posena założyła na Met Ball aktorka Claire Danes. Zachwycającą kreację możecie zobaczyć TU.

światło-w-nocy świecąca-sukienka żarówki-sukienka żarówki-sesja sesja-w-opuszczonych-budynkach sukienka-w-nocy sukeinka-z-żarówek sesja-suknia sesja-wrak-łodzi sesja-opuszczone

Więcej zdjęć tego fotografa znajdziecie na jego stronie internetowej klikając TUTAJ. Celem szybkiej sesji jest dzielenie się z Wami przepięknymi zdjęciami. Jeśli jescze nie widzieliście ostatniej,  koniecznie sprawdźcie poprzednią SS.

One thought on “Szybka sesja: Modelka ubrana w światło

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>