Zdjęcia makro wykonane… iPhonem

zdjęcia makro

Obecne tempo rozwoju smartfonów potrafi zaskakiwać. Telefon nie jest już tylko narzędziem do komunikacji, lecz także do rozrywki, pracy czy uwieczniania chwil. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam zdjęcia makro wykonane iPhonem!

Phoney Traveller to anglojęzyczny blog przedstawiający głównie zdjęcia z podróży, wykonane tylko i wyłącznie telefonem. Autorka chce udowodnić, że nie trzeba mieć profesjonalnego sprzętu, aby wykonać naprawdę niesamowite fotografie. Jednymi z jej ostatnich prac są zdjęcia flory wykonane w funkcji makro. Aż ciężko uwierzyć, że można zrobić takie prace używając smartfona!

zdjęcia makrozdjęcia makro

Jak mówi autorka: “Fotografia makro pozwala na nowe spojrzenie na świat, otwiera myślenie w innej perspektywie, zobaczyć to, co możemy przeoczyć na co dzień. Dzięki rozwojowi technologii nie potrzebujemy już wysokiej klasy sprzętu, aby uchwycić takie piękno. Doskonale potwierdzają to zdjęcia wykonane przeze mnie iPhonem.”

zdjęcia makrozdjęcia makro

Na blogu możemy przeczytać także: “Wierzę, że żaden gadżet czy urządzenie nie może uchwycić prawdziwego sensu Twoich doświadczeń, bo nie ma mocy przenoszenia emocji. Tylko i wyłącznie Ty sam możesz budować w głowie niezapomniane chwile.”

zdjęcia makrozdjęcia makrozdjęcia makro

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>