Zdjęcia to zawsze emocjonalna opowieść

zdjęcia

Jesteś za granicą, ale chciałbyś podzielić się ze znajomymi i rodziną kawałkami swojego życia? Z aplikacją Pstrykamy prawdziwe zdjęcia są teraz na wyciągnięcie ręki!

Fotograficzna historia

Pokaż niesamowite widoki z austriackich Alp, które oglądasz, popijając grzańca po dniu spędzonym na stoku. Zrób polskiej pogodzie na przekór i udokumentuj pobyt na gorącej plaży, mocząc nogi w lazurowej wodzie i popijając drinka z palemką. Ułóż swoje wspomnienia w chronologiczną całość, która opowiada historię. Potem podziel się tą historią z najbliższymi, aby mogli przeżywać ją razem z Tobą. Z dowolnego miejsca na ziemi.

zdjęcia

 

wspomnienia

Wywołane zdjęcia zostają na zawsze

Kilkanaście wywołanych fotografii z pewnością ułatwi Tobie opowiadanie o przeżyciach po powrocie. To dużo ciekawsze i bardziej wartościowe niż zanudzanie najbliższych setkami zdjęć na ekranie komputera czy telewizora. Najważniejsze jednak, że prawdziwe fotki pozostają na zawsze. Nie ma opcji , żeby do nich kiedyś nie wrócić i odnaleźć na nowo.

wspomnienia

Jak to działa?

Nie musisz już zgrywać zdjęć na pendrive’a i wybierać się z nim do fotografa, a potem pamiętać o ich odbiorze. Wybierasz po prostu zdjęcia ze swojego telefonu, podajesz adres (niekoniecznie swój własny), a za kilka dni odbiorca cieszy się wywołanymi wspomnieniami. To jeszcze nigdy nie było takie proste!

Pobierz bezpłatną aplikację TUTAJ i wypróbuj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>