Gallery wall czyli jak wykorzystać zdjęcia w wystroju wnętrz

art-gallery-699429_640

Co zrobić by mieszkanie lub dom były bardziej nasze? Bardziej swojskie, zamieszkałe, przytulne – spersonalizowane? Sposobów jest wiele, ale jak wiadomo naszym ulubionym tematem są zdjęcia… Lubimy Was czasem zainspirować, zmotywować do działania, rozbudzić kreatywność. Zobaczcie sami jak tak zwane “Gallery Wall” może odmienić pomieszczenie!  Wygląda cudownie, jest oryginalne i na dodatek pomaga Wam zachować wspaniałe chwile z życia…

Wczasy marzeń, romantyczna randka, wygłupy na śniegu, przepiękny dzień Waszego ślubu, pierwsze zdjęcie w nowym mieszkaniu, przyjscie na świat Waszego wyczekiwanego dziecka, chrzciny – jest tyle chwil, które na zdjęciach oglądać moglibyśmy non stop. Czemu więc zamykać je w albumie lub więzić na twardym dysku komputera. Co z tego że tam są, skoro czas tak pędzi, że rzadko kiedy masz czas je przeglądać. Co innego gdyby same przypominały o sobie zdobiąc w oryginalny sposób ścianę, która teraz świeci pustkami. Taka mała galeria.  Prywatny, osobisty element wystroju, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Często ten element urządzania zostaje pominięty lub stale odkładany na “później”. Pomieszczenie owszem ładne, przestronne, stylowo urządzone jednak zdaje się być puste..photo-1431102325666-4395d8bfac52Zupełnie inaczej jest w przypadku poniższych zdjęć, które zainspirowały nas do stworzenia tego posta.  Taka własna galeria totalnie oddaje osobowość i charakter mieszkańców… Zamieszczamy parę przykładów, które bardzo nam się spodobały. Dajcie znać w komentarzach, jak Wam się podoba taka własna mini galeria!

3

1. Pinterest 2. Pinterest  3. Pinterest  4. Flickr – Personal Creations

4

1. Beautiful Interiors 2. The Photo Wall by Cindy, Flickr  3. Pinterest  4. Pinterest

5 1 21. Pinterest  2. Pinterest  3. designerho  4.  Pinterest  5. Made by girl  6. Pinterest  7. Bellenza  8. Pinterest

Jak zaplanować ułożenie ramek? Z pomocą przychodzą gotowe układy, których w internecie znaleźć można bardzo wiele. Warto jednak najpierw odrysować ramki i sprawdzić jak kompozycja prezentować się będzie w rzeczywistości.

popkorn.pl_diy-zrob-to-sam_187090d8b319dee80622037a01f53b95f5c09d

source : Pinterest

Najpiękniejszą częścią tej zabawy jest to, że modyfikacja zajmuje chwilę, a na przykład z aplikacją Picado możesz wywołać i zmienić kilka zdjęć, zupełnie przetasowując swoje dotychczasowe wnętrze Sprawdź już dzisiaj ;)

 

created_by_Axel Starosta adapted_by_White_Raven

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>