A u nas zmiany, zmiany, zmiany… ;)

zrzut-ekranu-2016-10-13-o-10-01-12

Jak pewnie zauważyliście ostatnio, u nas następuje bardzo wiele zmian. Cały czas zmieniamy się dla Was, tak abyście byli jeszcze bardziej usatysfakcjonowani korzystaniem z Picado (Pstrykamy).

Od jakiegoś czasu nasz zespół przechodzi małe rewolucje. Wraz z nowymi ludźmi przychodzą nowe pomysły. Tutaj mamy nadzieję, że niebawem pozytywnie Was zaskoczymy. Promocje, konkursy i kolejne akcje to dowód na to, że rozwijamy się dla Was. Picado to aplikacja, która pozwala Wam nie tylko na wywołanie zdjęć, ale przede wszystkim kreatywne wyrażenie i wywołanie emocji u Waszych bliskich.

zrzut-ekranu-2016-10-13-o-09-59-34

Co się stało z Pstrykamy?

Na pewno nie umknęło Waszej uwadze, że zmieniliśmy nazwę. Powodów jest kilka… Bardzo lubiliśmy nazwę PstrykaMy. Wraz z wprowadzeniem wersji międzynarodowej doszliśmy jednak z naszym zespołem do prozaicznego wniosku – potrzebujemy nazwy, która będzie prostsza do wymówienia w języku angielskim, a nadal będzie przywoływała fotograficzne skojarzenia. Tak. Zmiana nazwy to nie tylko zabieg kosmetyczny.
Oczywiście jest to swego rodzaju świeży start, z nowymi opcjami dostępnymi w aplikacji, jednak dotychczasowi użytkownicy na pewno widzą całą masę zbieżności między Pstrykamy i Picado.

zrzut-ekranu-2016-10-13-o-10-01-12

Co się w takim razie zmieniło poza nazwą?

Cały czas pracujemy nad tym, aby z aplikacji usunąć występujące błędy. Dodatkowo staramy się też rozwijać.  Ostatnimi czasy otrzymaliście możliwość wywoływania darmowych kwadratów. Zamawiając 10 zdjęć w formacie 10×10 cm płacisz symbolicznego piątaka tylko za wysyłkę.

Wśród naszych produktów znalazły się t-shirty. Zmieniliśmy szablony, dodaliśmy nowe filtry zdjęć i przekazujemy je Wam abyście mogli tworzyć personalizowane, niepowtarzalne koszulki. Niebawem zamierzamy wprowadzić kolejne produkty, tak abyście mogli za pomocą swojego telefonu zamówić i wysłać oryginalne, spersonalizowane prezenty do swoich bliskich wywołując u nich radosny uśmiech.

zrzut-ekranu-2016-10-13-o-10-04-15

Jesteście ciekawi co jeszcze wymyśliliśmy specjalnie dla Was? Śledźcie nas na bieżąco, wkrótce kolejne newsy. No to Pstryk! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>