Wiosenne pstrykanie i darmowe wywoływanie

wiosna

Gdy promienie słońca wyglądają zza okien, a majówka zbliża się wielkimi krokami, robimy wszystko by opuścić dom i spędzić czas na świeżym powietrzu.  Wiosna sprzyja panującej atmosferze, pogoda wpływa na samopoczucie, aż chce się żyć, oddychać pełną piersią i fotografować! Słońce jest idealnym naświetleniem dla naszych zdjęć, a endorfiny, którymi przepełnia się ciało wywołują piękne uśmiechy na twarzach. W Picadoapp.com możecie wywołać je teraz za darmo i to kilkukrotnie!  Jedyny koszt wywołania aż 15 zdjęć to przesyłka, więc warto wysłać je do swoich bliskich, sprawić by ich dzień stał się wyjątkowym.

Dziś chcemy zaproponować Wam kilka opcji- jak spędzić czas aby go nie zmarnować, co jeść by mieć mnóstwo energii i zrobić masę inspirujących zdjęć.

1. Rolki, deskorolka – to doskonały wybór zarówno na słoneczne i pochmurne dni. Pozwalają na spalenie zbędnych kalorii w ramach przygotowań do lata związanego z plażowaniem i dają niesamowicie dużo zabawy. Jeżeli nie umiecie jeździć- nic straconego. Tego można nauczyć się w niemal każdym wieku.

1

2. Rower to również propozycja dla wszystkich. Na wiosnę dobrze jest zostawić samochód pod domem i rozruszać własne mięśnie. Dojazd do pracy, do szkoły czy też zorganizowana wycieczka rodzinna to pomysł na dostarczenie endorfin i integrację całej rodziny.

4

3. Spacery, nordic walking, bieganie to alternatywne rozwiązania dla osób, które nie mają droższego sprzętu, albo preferują przechadzkę. Każda opcja wprowadzenia choć odrobiny ruchu wpływa pozytywnie na nasz organizm. Dzięki temu czujemy się lepiej i mamy więcej energii do zmagania się z codziennymi trudnościami. Mniej się przejmujemy i zapobiegamy depresji.

2

4. Koncerty plenerowe czy grillowanie to opcja dla fanów muzyki każdego typu. Weekend majowy w wielu większych miastach obfituje w koncerty i wydarzenia artystyczne na łonie natury. Prawdopodobnie i w Twoim mieście lub okolicach zagości jakaś znana gwiazda? Można wybrać się ze znajomymi, zrelaksować i trochę potańczyć, lub zrobić grilla w ogródku, a przy okazji pstrykać zdjęcia ;) 

3

5. Wycieczki do lasu, na łąkę, nad jezioro albo do zoo– czyli czego dusza zapragnie. Cisza i spokój jakie tam panują i przyroda budząca się do życia to elementy, które inspirują i wpływają na nas relaksująco. Jeśli jesteś takim fanem fotografii jak my, to nie zabraknie w Twym ręku smartfona chwytającego wspomnienia.

5

Co warto jeść na wiosnę? Nasza dieta powinna być zbilansowana. Warto unikać produktów pełnych cukrów prostych i tłuszczów zwierzęcych, ograniczyć sól a spożywać więcej błonnika.  Dobrze jest  spożywać produkty na surowo, bo podczas gotowania tracą wartości odżywcze.  Zaopatrzmy się w rzodkiewki, sałatę, szczypiorek, a nasze kanapki będą przepyszne i zdrowe. Nie zapomnijmy też o owocach takich jak ananas, który jest źródłem witamin, wapnia i żelaza.

6

A jakie są Wasze wiosenne rytuały? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>